PARA KAZANMA

Freecash ile dolar kazan

Freecash ile dolar kazan

Görev yap para kazan uygulamaları internetten gelir elde etmek isteyenlerin ilk uğradığı yerlerden birisidir. Anket yaparak ve android, ios cihazlarınıza çeşitli uygulamalar kurmanız karşılığında sizlere dolar ile ödeme yapan ve emsallerine göre ödeme oranları oldukça yüksek olan freecash uygulaması elde edilen kazancı da ödeme noktasında en hızlı sistemlerden birisidir. Üstelik bir çok alternatif çekim yöntemi ile de rakiplerini geride bırakmaktadır.

freecash rewards

Freecash ile 2 farklı şekilde gelir elde edilr ;

*Üyelik ve uygulama indirerek dolar kazan

Bu yöntem uygulama içerisinde günlük olarak verilen görevlerin yerine getirilmesi ile gerçekleşir. Bazı görevlerde sizden bazı sitelerin websitesine üye olmanızı ister örn. trendyol kariyer.net vb gibi. Bunun karşılığında sizlere dolar olarak ödeme yapılır. Bu görevler genellikle düşük gelir getirir. Yine sizden bazı uygulama oyun ve alışveriş sitelerinin uygulamasını telefonunuza kurmanız karşılığında da sizlere dolar ödemesi yapılır. Bu görevlerdeki kazançlar değişkenlik gösterebilir. Bazı uygulama ödülleri 0.10 cent iken bazılarında bu rakam 1 dolara kadar çıkmaktadır. Bu uygulamalar cihazınıza ilk kez indiriliyor olması gerektiğini unutmayarak görevleri yapın. Genellikle yüksek ödeme vaadeden oyunlarda sizden ödül için belli seviyeye kadar oyun oynamanız istenebilir. Görevleri alırken ödül için gereklilikleri gözden geçirmeyi unutmayın.

freecash dashboard offerwalls

*Anket doldurarak dolar kazan

Uygulama içerisinde dolar kazanabileceğimiz diğer alternatif yöntem anketleri yaparak kazanç sağlamaktır. Bu yöntem internetten gelir elde etmek isteyenlerin en çok uğrak noktalarından birisidir. Fakat çoğu site siz ne kadar uğraşırsanız uğraşın o anketlerin tamamlanmasını bir türlü sağlamaz ve gelir elde etmek anket doldurarak bir hayal olarak kalır. Fakat freecash ile anket doldurup dolar kazanmak mümkün. Freecash uzun süredir bu sektörde hizmet veren ve ödemelerini anlık olarak yapan piyasanın en güvenilir görev yap para kazan uygulamalarından birisidir.

Sosyal medya hesaplarını takip et kazan

Bu arada freecash resmi twitter, facebook ve instagram hesaplarından haftada 2 kez promo kod ile 1,5 ila 2 dolar arasında dağıtım yapılmaktadır. Tabi bu kodlar sınırlı olduğu için websitelerini takibe alıp bildirimlleri açmanızı öneririz. Resmi sosyal medya hesaplarına fereecash uygulaması üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Eğer sizde freecash ile kazanmaya başlamak isterseniz aşağıda vereceğimiz linkten üyelik gerçekleştirip kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

üyelik için : tıkla

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu