PARA KAZANMA

Google haritalar ile para kazan

Google haritalar ile para kazan

Günümüzde evden internet ortamında gelir elde etmek için uğraşanların sayısı, her geçen gün artmaktadır. Size bugün tanıtacağım yöntem ise ek gelir değil, tamamen meslek olarak yapabileceğiniz ve bölgenizde sadece 5 dakikanızı ayırarak binlerce lira kazanabileceğiniz harika bir sistem. Öncelikle google haritalar ile para kazanmak için google benim işletmem adlı sitede üyeliğinizi oluşurmanız gerekmektedir. Google benim işletmem giriş için tıklayınız.

Google haritalar için müşteri nasıl bulunur?

Öncelikle google üzerinden yapacağınız bu işlemler için google size bir ödeme yapmaz. Siz ücretinizi hizmet vereceğiniz müşterinizden alıcaksınız. Müşterinizi ise bulunduğunuz bölgedeki market eczane vb gibi  yerleri google da aratarak bulacaksınız. Örneğin çevrenizde migros var. Migros kurumsal firma olduğu için google işletme de kayıtlıdır. Kayıtlı olduğunu ise aşağıdaki görselde anlayabilirsiniz

Screenshot 20230409 175504 2

Eğer şirket google kayıtlıysa bütün bilgileri yukarıdaki gibi görüntülenebilir olacaktır. Tabii ki bizim için gelir getirecek olan müşteri kayıtlı olmayan daha küçük işletlemeler olacaktır. Google da çevrenizdeki küçük işyerlerini aratarak bunları öncelikle tespit etmemiz gerekmektedir. Eğer işletme google da kayıtlı değilse aşağıdaki gibi gözükecektir.

Screenshot 20230409 175635 3

Örnek vermek açısından lgr market diye bir arama yaptık ve gördüğünüz gibi firmayla alakalı hiç bir bilgiye ulaşamıyoruz. İşte bizim için potansiyel müşteriyi bulduk demektir.

50 dolara kadar işlem başı ücret kazan.

Google kayıtlı olmayan her bir firma sizin için müşteridir. Buradaki hassas nokta ise belli bir ücret karşılığı firmayı google a kayıt etmeye ikna etmektir. Bunu başarmak ise google a kayıtlı firmaların tanınırlık, kolay iletişime geçilebilirlik ve adres öğrenme gibi konularda müşteriye kolaylık sağladığını firmanında bu şekilde müşteri kaybından kurtulabileceği konusunda müşteriyi ikna edin. Bir nevi pazarlamacılık olan bu sektörde güzel olan hiç bir mal satmıyor olacak olmanız. Elinizde bir bilgisayar ile bulduğunuz müşterilerin google işletmem sayfasından google a kayıtlarını yaparak karşılığında ücretinizi anında alabilirsiniz. Bu konuda şunu unutmayın ki inandırıcılığınız yüksek ise bu yöntem ile aylık 1000 dolara kadar belkide daha fazlasını kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu