GENELMobilMobil Teknoloji

İphone en iyi sarj kablosu

İphone en iyi sarj kablosu ? Günümüz teknolojik cihazlarının en büyük sorunlarından biri şarj sorunudur.

Şarj kablosu bir akıllı telefon satın alıyorsanız, cihazın kalitesi kadar şarj cihazının ve şarj kablosunun kalitesi de önemlidir. Bu kalite sadece şarj cihazınızı kullanırken sorun yaşamamanız için değil, aynı zamanda cep telefonunuzun veya tabletinizin zarar görmemesi için de önemlidir. google

İşte hızınızla fark yaratan en iyi şarj kabloları…

  1. Tronsmart MUC04G: İphone İçin En İyi Şarj Kablosu

Listemize bizce iPhone için en iyi şarj kablosu olan Tronsmart MUC04G ile başlıyoruz. Tronsmart MUC04G şarj kablosu, 1,8 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde hem araçlarınızda hem de prizlerde rahat kullanım sunar. Apple marka ürünlerle uyumlu çalışan model, başta iPhone olmak üzere iPod ve iPad cihazlarıyla bağlantı kurabiliyor. google

  1. Ugreen US199: Apple’ın En İyi Şarj Kablosu

Kaliteli iPhone şarj modellerinden biri olan Ugreen US199, MFI sertifikası sayesinde tüm Apple cihazları ile tam uyumludur. Örgülü kablo yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunan model, 480MB veri aktarım hızına ve 2,4 amper akım taşıma kapasitesine sahip. Hızlı şarj özelliği sayesinde hız ve güç açısından en iyi iPhone şarj kablosu modelleri arasında yer alıyor.

İlginizi çekebilir ? Telefon ile yer tespiti nasıl yapılır

  1. Ugreen US171: İphone İçin En İyi Hızlı Şarj Kablosu

MFI onaylı, Ugreen US171, iPhone cihazlarıyla tamamen uyumludur. Diğer şarj kablolarından iki kat daha hızlı şarj etme özelliğine sahip olan model, 480 MB veri aktarım hızına ve 3.0 amper çıkışa sahip. Ayrıca ürün kaliteli malzemelerden yapıldığı için darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.

  1. Tronsmart Lcc07 – En İyi Type-C Yıldırım Şarj Kablosu

iPhone şarj kablosu modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Tronsmart LCC07, PD uyumluluğu sayesinde hızlı şarj özelliğine sahip. Diğer kablolardan 50 kat daha dayanıklı bir malzemeden üretilen Tronsmart LCC07, maksimum 3 amper çıkışı ve 480 MB’a kadar hızlı veri aktarımını destekler. Ayrıca MFi sertifikalı model, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmış esnek yalıtıma sahiptir.

İphone en iyi sarj kablosu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu