PARA KAZANMA

Müzik Dinleyerek Para Kazan

Müzik Dinleyerek Para Kazan
Müzik dinlemek para kazanma yolları arasında yer alıyor. Son dönemde yaygınlaşan bu yol sayesinde maddi sıkıntı çeken kazanç elde etmiş oluyor. Müzik dinlemek para kazandırmanın yanı sıra kişiler sevecekleri şarkıları öğrenme ve eğlenme imkanı da sunuyor.
Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılıyor?
Müzik dinleyerek para kazan avantajından yararlanmak isteyenler nasıl para kazanacaklarını araştırmaya başlıyor. Kazanç elde etmek isteyen kişilerin yapmaları gereken tek şey ise uygulama ve web sitelerine ulaşmak oluyor. Uygulamaların kullanılması içinse herhangi bir ücret ödenmesine veya eğitim alınmasına gerek kalmıyor.
Müzik Dinleyerek Para Kazandıran Uygulamalar Neler?
İnsanların müzik dinleyerek para kazanmasını sağlayan birden çok uygulama ve web sitesi bulunuyor. Bu siteler farklı müzik içeriklerine sahip olarak kişilere hitap ediyor.
Müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalar ise şunlar oluyor;
o Hit Predictor
o Music XRay
o Research.fm
o Radio Earn
o Current.us

images 17
Şarkı dinlemeye ek olarak para kazanmayı düşünen kişiler siteleri ve uygulamaları inceleyerek kendileri için uygun olanı seçiyorlar. Böylelikle dinleme ve inceleme yaparak kazanç sağlıyorlar.
Hit Predictor
Web sitesi Hit Predictor müzik severlere hitap ediyor. Müzik dinlemeyi seven kişiler bu siteye giriş yaparak yeni çıkacak olan şarkıları dinlemeye başlıyorlar. Şarkıları dinlemek içinse üye olmak gerekiyor. Üye olan kişiler dinledikleri şarkı başına puan kazanıyor ve puanların toplamında kişilere gerekli ücret veriliyor. Ayrıca bu site kişilerin kendi şarkılarını yayınlama ve tanıtmalarına imkan tanıyor.
Music XRay
Müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalardan olan Music XRay müzik dinleme ve yorumlama mantığı ile çalışıyor. Yeni müzikleri dinleyen kişiler istedikleri yorumu yaparak yayınlıyorlar. Yaptıkları yorum sayısı artıkça alacakları ücrette artıyor. Kazanılan paranın çekilebilmesi içinse 20$ limiti bulunuyor.
Research.fm
Research.fm müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalardan biri oluyor. Bu uygulama radyo özelliğine sahip olduğu için her türden şarkının çalınması ve dinlenmesi mümkün oluyor. Şarkıları dinleyen kişiler ise değerlendirerek para kazanıyorlar. Değerlendirmenin ise objektif olması şartı bulunuyor. Bu uygulama ile kazanılan paranın Amazon üzerinden harcanması mümkün oluyor.
Radio Earn
Para kazandıran müzik uygulamaları içinde Radio Earn önemli yer tutuyor. Para kazanmak için siteye üyelik şartı bulunuyor. Üye olan kişiler minimum 15 dakika boyunca şarkı dinleyerek kazanç elde ediyorlar. Şarkı dinleme süresinin artmasına bağlı olarak da kazançları artış gösteriyor. Bu uygulamayı tercih eden kişiler dinleyecekleri şarkılar arasında da seçim yapabiliyor.
Current.us
Müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalardan olan Current.us mobil cihazlarda kullanılıyor. IOS veya Android işletim sistemli cihazlara yüklenerek kullanılan Current.us gelir elde etmeye yardımcı oluyor. Uygulamada şarkı dinleyen kişiler puan biriktiriyor. Puan miktarı arttıkça puanlar paraya dönüştürülüyor ve uygulama sahipleri paraları kullanma imkanı buluyor. Para ise Paypall üzerinden çekilebiliyor. Ayrıca uygulamadan elde edilen puanlar hediye olarak da değerlendiriliyor. Böylelikle para yerine hediye kazanmak mümkün oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu